هنر و مهارتهای زندگی

دکوراسیون سفره عقد تزیین خنچه عقد میز نامزدی دکوپاژ چیدمان جهیزیه روبان دوزی هنر دستی پتینه آشپزی

اتاق خواب زیبا، زیابترین اتاق خواب، جدیدترین مدل اتاق خواب، دکوراسیون اتاق خواب عروس

+ نوشته شده در  91/12/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دكوراسيون و چيدمان ورودي

دكوراسيون و چيدمان ورودي

ورودي خانه شما بايد بازتابي از سليقه فردي شما باشد و در واقع معرف ساير قسمت هاي منزلتان است. استفاده از كارهاي هنري براي محوطه ورودي عمل جالب و زيبايي است، همچنين قرار دادن گل ها و گياهان نيز چشم نواز است.

بايد هاي ورودي

يك سري از وسايل هستند كه حتماً بايد در قسمت ورودي هر خانه اي وجود داشته باشند كه به عبارت زير مي باشند:

•    جارختي
•    آينه
•    گل و گياه
•    پادري
•    ميز كنسول كوچك مستطيلي شكل و يا قفسه اي براي قرار دادن كليدها، نامه ها، و ساير جزئيات

آيتم هايي كه در بالا به آنها اشاره داشتيم بر اساس سايز و ميزان فضايي كه شما در اختيار داريد، معين مي گردند؛ اما در مورد گل و گياه شايد از خود سوال كنيد كه چرا حتماً بايد نوعي گياه در اين قسمت قرار بدهم؟ بد نيست به اين نكته اشاره كنيم كه ورودي در حقيقت گذرگاه عبوري و محل اتصال فضاي خارجي به داخلي است. اگر واقعاً آنقدر جا نداريد كه گلدان گلي را در آن قسمت جا بدهيد، مي توانيد از تابلويي استفاده كنيد كه تصويري از طبيعت بر روي آن كشيده شده باشد.

فراموش نكنيد كه شما در اين مكان به ميهمانان خود خوش آمد مي گوييد و اولين برداشتي كه غريبه ها از خانه شما دارند، از همين قسمت ورودي ايجاد مي شود. البته گاهي اوقات چون فضاي راهروهاي ورودي كوچك است، انتخاب دكوراسيون مناسب براي  آن از ساير جاهاي ديگر مشكل تر مي شود. از يك سو فضاي كافي براي قرار دادن همه اشياء دلخواه در آن وجود ندارد و از طرفي هر بار كه وارد خانه مي شويد از آن قسمت عبور مي كنيد. البته اگر روي تزئين اين قسمت قدري وقت بگذاريد، بي شك از نتيجه كار راضي مي شويد.

خودتان را براي يك لحظه جاي ميهماناني بگذاريد كه براي نخستين بار است وارد خانه تان مي شوند. به خارج از خانه برويد و وارد شويد. آيا محيط ورودي به اندازه كافي زيبا و جذاب هست؟

وسايل اضافي كه سبب آزار چشم ها مي شوند را از اين نقطه حذف كنيد. اگر فرد ريسك پذيري هستيد و شجاعت آن را داريد كه يك محيط دراماتيك در ابتداي خانه خود خلق كنيد، دنبال رنگ هاي آرام و ملايم نباشيد، نظرتان در مورد رنگ قهوه اي شكلاتي، آجري، و يا حتي مشكي چيست؟ جسورانه عمل كنيد و خجالت را كنار بگذاريد. بيش از چند دقيقه در اين مكان نيستيد و بعد از آن قرار است وارد مكان كاملاً متفاوتي بشويد.

كلكسيوني از وسايل و لوازم مورد علاقه خود درست كرده و به ديوارهاي وردي نصب كنيد. اين كلكسيون مي تواند شامل موارد مختلفي نظير: بشقاب هاي زينتي، كلاه، عكس هاي خانوادگي، آلات موسيقي و يا هر چيز ديگري كه به ذهنتان مي رسد باشد. اين مجموعه آناً به مهمانان مي گويد كه شما علاقمند به چه چيزهايي هستيد و خودبخود استارت يك گفتگوي جذاب زده مي شود.

اگر سقف ورودي به اندازه كافي بلند باشد، مي توانيد از يك لوستر استفاده كنيد. البته نه يك لوستر 20 شاخه بزرگ بلكه يك لوستر دكوري زيبا و جمع و جور. اين كار به زيباتر شدن هر چه بيشتر فضا كمك مي كند. همچنين فراموش نكنيد كه ورودي حتماً به آينه هم نياز دارد و اين آينه هر چقدر بزرگتر باشد بهتر است.

به هر حال براي زيباتر كردن هر چه بيشتر اين فضا گزينه هاي مختلفي در پيش رويتان قرار دارد و اگر كمي وقت روي چيدمان آن صرف كنيد هر زمان كه وارد قصر خانگي خود مي شويد لبخند بر لبانتان نقش مي بندد.


برچسب‌ها: دکوراسیون, چیدمان, تزیین منزل
+ نوشته شده در  91/12/01ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

بهترین چیدمان کمد

بهترین چیدمان کمد
 ۱.كمدی با یك لنگه در:

در این كمد ساختن یك جفت قفسه باعث شده است ازیك فضای كوچك بیشترین استفاده را كرد.
در این جا یك فضایی ایجاد شده است كه نظم پذیر باشد چندین لایه تی شرت، شلوار جین، و پلیور قرار گرفته است.
بقیه در ادامه مطلب

برچسب‌ها: بهترین چیدمان کمد
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  91/11/17ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان، تزیین، منزل عروس، دکوراسیون منزل

+ نوشته شده در  91/11/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

10 گل برتر آپارتمانى از منظر دكوراتور ها

10 گل برتر آپارتمانى از منظر دكوراتور ها

 

1. Angel Ivy Ring Topiary


این گل را می‌توانید با هرس‌هاى زیبا و حلقه مانند براى داخل آپارتمان استفاده كنید . هرس این درخچه‌ها را می‌توانید بر اساس چیدمان یا فرم‌هاى رایج در دكوراسیون منزلتان هماهنگ كنید.
 
 

2. Braided Ficus Tree


 این گیاه زیبا گونه‌هاى متنوعى دارد و در دكوراسیون داخلى منزل ، لابى آپارتمان ، ورودى ویلا‌ها بسیار كاربرد دارد.
 
 
3. Cactus Combo Bonsai
 
كاكتوس را همه مى شناسند بهتر است آن در كوشه جنوب غربى خانه قرار دهید . كاكتوس‌هاى مینیاتورى بسیار مناسب و همزیست با محیط هستند و خوب تكثیر پیدا مى كنند.
 
 
4. Chamaedorea Palm
 
 این نوع نخل بسیار زیبا و لطیف است و جنوب پسند است . با آوردن این گیاه به منزلتان نواحى گرم حاره و جنگل‌هاى باران زا را به یاد مى آورید.
 
 
5. Chinese Evergreen
 
 همیشه بهار چینى را در بیشتر خانه‌ها می‌توان یافت سازگارى عجیب آن با شرایط محیطی آن را گلى مناسب براى آپارتمان نشینى كرده است.
 
 
6. Miniature Herb Standard Topiaries
 
گیاهانى مانند رز مارى و اسطخدوس كه هرس آنها را زیبا مى كند براى آپارتمان‌هاو ویلاهاى وسیع بسیار مناسب است.آنها را در مكان‌هایى كه نور مناسب دارد قرار دهید.
 
 
7. Moth Orchid
 
اگر نمی توانید همیشه گلدانى پر گل طبیعی روی میز داشته باشید از اركیده استفاده كنید . فوق العاده آرامش بخش و در عین حال مطابق دكوراسیون مدرن است.
 
 
8. Ponytail Palm
 
این گیاه زیبا و مینیاتوری بخاطر ريشه اش كه از خاك بيرون است، فرمى مدرن و غیر عادى دارد . به مقدار كمى آب نیاز دارد وبه جابجایى زیاد علاقه ندارد.اگر خوب از آن مراقبت كنید فرم بسیار زیبایى به خود مى گیرد.
 
 
9. Tropical Combo Bonsai
 
 با این گیاهان می‌توانید یك باغ كوچك در منزلتان داشته باشید . بهترين فضا و چشمگير ترين فضاى خانه را به آن اختصاص دهيد.
 
 
10 . Amaryllis, 'Yellow Goddess
 
 
 طعم بهار را با این رنگ زرد این گیاه به خانه بیاورید . زرد كمرنگ آن بسیار شیك و مدرن است و با دكوراسیون مدرن هماهنگى عجیبى دارد.
 
+ نوشته شده در  91/10/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

وسایل دکوراسیون منزل

+ نوشته شده در  91/02/23ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون کلاسیک

decoration جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

دکوراسیون

decoration1 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration3 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration4 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration5 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration6 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration7 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration8 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه

decoration9 جدیدترین مدل های دکوراسیون خانه


برچسب‌ها: دکوراسیون داخلی, دکوراسیون کلاسیک
+ نوشته شده در  91/02/02ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تزئینات ساده، ارزان و زیبا با خطوط راه راه برای منزل شما(2)

تزئینات ساده، ارزان و زیبا با خطوط راه راه برای منزل شما(2)
 

برچسب‌ها: تزئینات ساده, ارزان و زیبا با خطوط راه راه برای منزل شما, 2
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  91/02/02ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

بهترین مدلها برای حمام هایی ساده ولی زیبا

چند مدل برای داشتن حمامهایی ساده ولی زیبا
لوازم بهداشتی و کابینت‌های سفید با انتخاب رنگ آبی دیوارها زیبا تر به نظر می‌رسند. درفضاهایی که فضای دیوارها کم می‌باشد یا مانند تصویر، دیوار با کاشی پوشیده شده است استفاده از رنگ آبی به حمام جلوه ای دیگر می‌دهد.

برچسب‌ها: حمام, حمام عروس, زیبایی حمام
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/12/09ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان ناهار خوری زیبا و شیک

اتاق‌های ناهارخوری زیبا و شیک
شاید هر کسی فضایی به نام اتاق ناهارخوری رسمی‌ در خانه اش نداشته باشد، اما بهتر است گوشه‌ای از فضای منزلتان را به این منظور اختصاص دهید و یک میز و چندین صندلی در آنجا قرار دهید.
بقیه را در ادامه مطلب بخوانید

برچسب‌ها: چیدمان ناهار خوری زیبا و شیک
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/12/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تلویزیون خود را کجای منزل قراردهیم؟

تلویزیون خود را کجای منزل قراردهیم؟

بقیه در ادامه مطلب


برچسب‌ها: تلویزیون خود را کجای منزل قراردهیم, چیدمان, دکوراسیون
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/11/01ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

انتخاب مبلمان و نحوه قرار گیری

انتخاب مبلمان و نحوه قرار گیری

انتخاب رنگ مبل اختیاری است اما استفاده از رنگ هایی مثل کرم روشن و یا حتی سفید به زنده تر کردن فضا کمک بیشتری می نماید و فضا بزرگ تر به نظر می آید. در مورد انتخاب طرح مبل بهتر است حتی المقدور مبل هایی با اشکال هندسی صلب و یا بدون منحنی انتخاب شود. در مورد نحوه چیدمان آن بهتر است مبل ها را تقریبا چسبیده به دیوار ها قرار داد علت انتخاب شکل بدون منحنی نیز این است که مبل ها در کنار دیوار صاف ترکیب مناسب تری را ایجاد نمایند. حتی المقدور سعی کنید وسایل خانه را نزدیک به دیوارها قرار دهید تا از هدر رفتن کوچک ترین فضاها نیز جلوگیری شود. اگر در جلوی پنجره ها از پرده های پارچه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ آنها نیز روشن انتخاب شود.
 

http://www.marshal-modern.ir/Archive/2039.aspx

+ نوشته شده در  90/10/25ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

روشهای مختلف در انتخاب دکوراسیون

روشهای مختلف در انتخاب دکوراسیون

 

 

موضوع دکوراسیون داخلی خانه ها بحث جدید و تازه ای نیست. با یک نگاه کوتاه و اجمالی به سیر روند تغییر سبک ها این موضوع کاملاً مشهود است. اما دکوراسیون در هر دوره مفهوم تازه ای به خود گرفته است چنان که گاهی به شدت افراطی و تزئیناتی و گاهی کاملاً حساب شده و منطقی نمودار شده است.
در ایران نیز این موضوع برخلاف تصور اکثر ما از دیرباز وجود داشته و مورد توجه بوده است. خانه های ایرانی با سبک و سیاق خاص خود طراحی می شده اند و مبلمان خاصی در فضاهای مختلف مورداستفاده بوده اند.
زندگی ماشینی دوره ای که در آن هستیم و مشغله های کاری روزمره به خانه بار دیگر ارزشی دوچندان داده است.
همه ما به طور آگاهانه یا ناآگاهانه دست به طراحی دکوراسیون خانه خود می زنیم. نتایج تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است بسیار جالب توجه است برای مثال در نمونه های متعددی که در منطقه برکلی اوکلند مشاهده شده، بسیار جالب توجه است که اتاق های خواب، یعنی تنها فضای خصوصی ساکنین، به نحو جاذب و مطابق با سلایق شخصی افراد دکوراسیون می شوند که به طرز نمادینی نشان دهنده شخصیت صاحبان فضاست. اتاق های نشیمن ـ که فضایی عمومی متعلق به ۶ یا ۸ نفر با شخصیت های متفاوت است ـ اندک و مختصر دکوراسیون می شوند، شاید بیشتر به این خاطر که توافق برسر سلیقه های فردی متمایز و به شدت شخصی، به آسانی حاصل نمی شود. جالب اینجاست که بیشتر خانه های خانوادگی معمولی ممکن است نشان دهنده سازش متضادی باشد میان اتاق های خواب، که عملکردی اما غیرجذاب دکوراسیون شده اند از یک طرف و اتاق های نشیمن که در آن از میهمانان و خویشاوندان پذیرایی می شود از طرف دیگر؛ اتاق های نشیمنی که بهترین اثاثیه، نشان های خانوادگی، آثار هنری، تصاویر و چیزهای دیگری از این دست هستند و بیانگر خودجمعی خانواده می باشند. تنها استثنا برای چنین الگویی ممکن است اتاق نوجوانانی باشد که شدیداً جنبه خصوصیات فردی به خود گرفته و بازتابی از تلاش های نوجوان برای دستیابی به شخصیت فردی متمایز از والدین است.
در تحقیق منتشر شده ای درباره اتاق های نشیمن، ادوارد لاو من و جیمز هاوس دریافته اند که وجود یا فقدان اشیایی معین، اگرچه نه چندان دقیق، بر خصوصیت و شأن خانوادگی دلالت می کند. اتاق نشیمن بیشتر از هر فضای دیگری در خانه این دلالت ها را آشکار می سازد، زیرا:
«اتاق نشیمن در حیطه ای قرار دارد که معمولاً در معرض دید میهمانان است و از این جهت وضعیت آن باید در خور این نقش باشد. بنابراین انتظار می رود اتاق نشیمن بیش از سایر قسمت های خانه، تلاش های فردی آگاهانه و ناآگاهانه برای هویت جمعی خانواده را منعکس کند.»
خانه های امروزی ما همانند خانواده های امروزی جالب و متفاوتند. برای تغییر دکوراسیون داخلی یک خانه نوع نگاه افراد خانه و سلایق آنها چه در زمینه عملکردی و چه زیبایی شناختی حائز اهمیت است. بدون توجه به سبک معماری، اندازه یا عمر خانه، تغییر دکوراسیون داخلی خانه به وسیله خود شما به ارزش خانه تان به عنوان مکانی برای استراحت و لذت بردن از جمع خانوادگی و دوستان اضافه خواهد کرد.
جست وجو کردن سرگرمی های مورد علاقه خانواده و چگونگی گذران اوقات فراغتشان در طراحی دکوراسیون داخلی کمک شایانی خواهد کرد. انتخاب رنگ ها نیز تحت تأثیر همین عامل است. برای مثال یک خانواده جوان با فرزندانی خردسال ممکن است رنگ های شادی را برای افزایش کارایی زمان یادگیری و بازی انتخاب کنند. رنگ های درخشان می تواند برای درها و چارچوب پنجره ها و یا برای هماهنگ کردن مبلمان ناهماهنگ استفاده شوند. خانواده ای که افراد آن از سفرهای پی درپی دور دنیا(!) لذت می برد ممکن است ترجیح دهد که طیفی از رنگ هایی را که گلچینی از دسترنج های نفیس و قابل فهم طول سفر است انتخاب کند.

+ نوشته شده در  90/10/16ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چگونه فضای کوک منزل را بزرگ جلوه دهیم؟ فوت و فن های بزرگنمایی فضا

فوت و فن های بصری برای ایجاد فضایی بزرگتر و دلبازتر

دکوراسیون

- اولین اقدام برای ایجاد فضایی بزرگتر و دلبازتر، تمیز نگهداشتن و مرتب بودن فضای خانه و دور ریختن ابزار و وسایل غیر ضروری و خراب و از کار افتاده است. برخی از افراد عادت کرده اند که بعضی وسایل از کار افتاده را مدتها بر روی هم انبار کنند تا شاید روزی به درد بخورد در حالیکه به احتمال زیاد هیچگاه این موقعیت پیش نیامده و تنها این وسایل به درد نخور و از کار افتاده فضای زندگی شما را تنگ و بدشکل و نامرتب می کند.

آینه ها نه تنها باعث ایجاد زیبایی و تابش نور بیشتر در منزل می شود بلکه با ایجاد خطای دیداری، باعث بزرگتر جلوه دادن فضای اتاق می شود.

- استفاده از یک حباب، چراغ، فانوس و یا آباژور و استفاده درست از رنگها در بزرگ تر جلوه دادن اتاقها می تواند موثر باشد. این اقدامات می تواند سایه روشن های زیبا و همه جانبه ای را در فضای زندگی شما ایجاد کند در حالیکه این نوع اقدامات در اتاق خواب باید به شکل دیگری انجام گردد مثلا  در این نوع اتاقها باید سعی شود نور و رنگ به صورت مقطعی و نقطه ای باشد و نباید تمام فضای اتاق را به خود اختصاص داده و مثلا همه اتاق را نباید روشن کرد. ضمنا رنگهایی که در اتاق نشیمن به کار می رود باید رنگهایی باشد که ایجاد گشودگی و آشکاری را القا کند ضمن اینکه این رنگها باید با نورپردازی های طبیعی همراه باشد. فراموش نکنید که رنگهای تیره و کمبود نور در اتاق، باعث ایجاد فضای کوچک می گردد.

- زیرکی و تیزهوشی در هنگام خرید وسایل و همچنین چیدمان منزل باعث ایجاد فضایی بزرگتر در منزل می گردد. همچنین انتخاب منطقی وسایل و چیدمان منزل به شما کمک می کند که هم از وسایل و تجهیزات خود بهترین استفاده را بکنید و از طرف دیگر بیشتر ابزارها برایتان در دسترس باشد. برای مثال به کار بردن میزها و صندلی های تاشو و همچنین صندلی های کوچک میزبان در میان مبلمان رسمی بهترین گزینه برای استفاده بهتر از فضای خانه است.

دکوراسیون

رنگهایی که در اتاق نشیمن به کار می رود باید رنگهایی باشد که ایجاد گشودگی و آشکاری را القا کند ضمن اینکه این رنگها باید با نورپردازی های طبیعی همراه باشد

- بازی با نور در اتاق و استفاده از دکورهای روشن، یک تابش و نور طبیعی به اتاق می بخشد. استفاده از نور همیشه باعث تازگی و طراوت و ایجاد حس آزادی و شادمانی در اعضای خانواده می گردد. همچنین استفاده از آینه می تواند در  رسیدن به این هدف به شما کمک کند. آینه ها نه تنها باعث ایجاد زیبایی و تابش نور بیشتر در منزل می شود بلکه با ایجاد خطای دیداری، باعث بزرگتر جلوه دادن فضای اتاق می شود.

- علاوه بر استفاده از آینه ها، بکاربردن ابزارهایی که نور را منعکس می کند(مانند ظرفها و یا ابزارهای کروم، استیل و ...) توصیه می شود.

- یک روش خلاقانه دیگر برای جلوه دادن فضای اتاق این است که ابزارها، وسایل و دکورهایی که ناهنجار، نامتناسب، بیش از حد بزرگ یا کوچک هستند و تناسبی با دکوراسیون منزل تان ندارند را جمع آوری کنید. همچنین شما می توانید از فضای ذهنی و خلاقانه خود برای حصول به این هدف استفاده نموده و رنگها و سایه هایی را که باعث بزرگتر و راحت تر جلوه دادن منزل تان می شود را به کار ببرید.

- یک راه دیگر برای بزرگتر جلوه دادن فضای خانه این است که سرامیکهای خانه، اتاق خواب، آشپزخانه و ... را به طور مورب کار بگذارید و از طرف دیگر دکوراسیون و چیدمان ظرفهای دکوری به صورت عمودی صورت گیرد. از طرف دیگر سعی کنید از مبلمان، بوفه و دکورهایی جمع و جور و ظریف استفاده کرده و حتی الامکان برخی از وسایل تان مانند میز لپ تاپ، صندلی های ناهارخوری و .. تاشو باشند و یا زیر تشکهای مبل، صندوقچه مانند باشند تا برای جمع کردن و اندوختن ابزارها و وسایلی که فعلا مورد نیاز نیستند(مانند لباسهایی که فصل شان گذشته) استفاده نمایید.

+ نوشته شده در  90/03/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چگونه فضای کوک منزل را بزرگ جلوه دهیم؟

قسمت اول

تجربه در کنار بررسی های جدید نشان داده است که بازی با رنگها، اسباب و وسایل و اجزای ثابت و سازنده داخل منازل از جمله مولفه هایی هستند که در صورت به کار بردن خلاقیت و ابتکار می توانند بهترین ترکیبها را در منزل ما ایجاد کنند.

 

با انفجار جمعیت در سطح جهان و کوچکتر شدن فضاهای زندگی و گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی آن هم از نوع آپارتمانهای کوچک و کم فضا، محدود بودن فضای زندگی یکی از مشکلات رایج مردم به شمار می رود. از یک طرف فضاها و آپارتمانهای بزرگ و دلباز کمیاب و گران قیمت هستند و از طرف دیگر زندگی در فضاهای کوچک با نوعی احساس خفگی و محدودیت رنج آور توام است با این حال این مشکل غیر قابل حل نیست.

 

 با بکار بردن چند راه حل جدی و خلاقانه شما می توانید این اقدامات را با حداقل هزینه و بدون صرف سرمایه گذاری کلان انجام داده و یک مکان مجلل و با شکوه را برای خود طراحی کنید.

بازی با رنگها، اسباب و وسایل و اجزای ثابت و سازنده داخل منازل از جمله مولفه هایی هستند که در صورت به کار بردن خلاقیت و ابتکار می توانند بهترین ترکیبها را در منزل ما ایجاد کنند.

برای حصول به این نتیجه در ادامه پیشنهاداتی را به شما عزیزان ارایه می دهیم تا بتوانید محیطی بزرگتر را طراحی کرده و بیشتر از فضای زندگی خود لذت ببرید:

+ نوشته شده در  90/02/07ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

رنگ، رنگ و باز هم رنگ. این بار هم به سراغ رنگ در منازل می رویم. چه كاركنیم تا فضایی شادتر و متنوع تر داشته باشیم. تحقیقات شگفت انگیز جدید نشان می دهد كه رنگ در خانه و در قسمت های مختلف آن و همچنین كمك می كند تا محیطی سالم تر و شادابتر داشته باشیم. محققان دریافته اند كه استفاده از رنگ های مختلف می تواند تأثیر مثبتی بر روی فشار خون، كاهش استرس و افزایش انرژی داشته باشد. همچنین رنگ ها می توانند موجب یك خواب راحت برای ما باشند.

برای مثال رنگ قرمز توانایی انتقال سلول های انرژی زا شوند و آنها را افزایش دهند. یكی دیگر از ویژگی های این رنگ افزایش نفس برای ورزشكاران و دوندگان است. حالا حتماً علت استفاده از زمین قرمز در بیشتر مسابقات دو و میدانی را متوجه شده اید. اما در مورد رنگ آبی، در مورد این رنگ تحقیقات نشان می دهد كه موجب كاهش درد مخصوصاً در بیمارانی كه از رماتیسم رنج می برند می شود. چند مورد از خواص رنگ ها را برایتان نوشتیم شما هم خیلی راحت می توانید این رنگ ها را به خانه اضافه كنید و از ویژگی های آن استفاده كنید

 

رنگ های گرم، رنگ های انرژی زا
در میان هفت رنگ موجود در رنگین كمان (قرمز، زرد، نارنجی، سبز، آبی، بنفش و نیلی) رنگ های گرم قرمز، نارنجی و زرد، سرشار از انرژی هستند. از این رنگ های گرم در آشپزخانه تان استفاده كنید. اگر در اتاقی صبح ها و هرموقع دیگری ورزش می كنید در آن ها می توانید از این رنگ ها بهره بگیرید. در دیگر قسمت های خانه كه در آن ها فعالیت و آمد و شد زیاد است می توانیم از این رنگ ها استفاده كنیم. به طور مثال رنگ زرد در آشپزخانه می تواند القا كننده یك روز آفتابی و پرنور باشد. قطعاً كسی وجود ندارد كه مایل به استفاده از این فضا نباشد.

رنگ های خنثی و دقت در بینایی
رنگ سبز برای چشم از بهترین رنگهاست. این رنگ موجب می شود كه شما در زمان خواندن قدرت بیشتری پیدا كنید و زیاد به چشمانتان فشار نیاید. رنگ سبز باعث متمركز شدن چشم به نقطه مورد دلخواه می شود و این امر سبب آرامش و افزایش توانایی چشم خواهد شد. برای اتاق ها و یا قسمت هایی از خانه كه در آن قصد مطالعه كردن و نوشتن دارید از این رنگ بهره بگیرید. همچنین برای انجام كارهایی كه در آن نیاز به تمركز در جزئیات است پیشنهاد می شود رنگ سبز را به كار بگیرید.

● آرامش با رنگ های خنك
رنگ های سرد و خنكی مثل آبی، نیلی و بنفش به ایجاد آرامش در فضای خانه كمك خواهد كرد. پس از یك روز كاری سخت ورود به خانه و استراحت در قسمتی كه با این رنگ ها تزیین شده باعث فراهم شدن محیطی آرام می شود. رنگ های خنك كه به آن اشاره شد را سعی كنید در قسمت هایی از خانه بكار ببرید كه می خواهید در آن فعالیتی نداشته باشید و استراحت كنید. بیشتر كاربرد این قبیل رنگ ها به اتاق های خواب بزرگسالان و یا كودكان معطوف می شود. قابلیت دیگر استفاده از این رنگ ها به حمام مربوط می شود. هنگامی كه می خواهید بعد از یك روز كاری طولانی به حمام بروید حتماً نیاز به آرامش دارید كه این رنگ ها به شما این اجازه را می دهد كه در فضایی آرام قرار بگیرید.

● گوناگونی
با وجود گوناگونی و تعدد زیاد رنگ هایی كه باید از میان آنها انتخاب صورت بگیرد، شاید در نظر گرفتن این توضیحات كمی به شما كه می خواهید خانه را دوباره رنگ بزنید كمك كند تا از میان این گوناگونی رنگ بهترین رنگ را برای قسمت های مختلف خانه خودتان به كار بگیرید.

+ نوشته شده در  90/01/28ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

منزل کلاسیک - دکوراسیون منزل زیبا و کلاسیک

Marvelous-english-Tudor-style-luxury-bedroom-with-white-wooden-furniture-set-and-queen-bed

Elegant-english-Tudor-style-luxury-living-room-with-sofa-armchairs-wooden-table-and-dresser

English-Tudor-style-luxury-living-room-with-marvelous-sofa-set-wooden-table-and-fireplace

+ نوشته شده در  90/01/25ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تبدیل پارکینگ به اتاق زیبا - اتاق کودک - اتاق خوب - تزیین اتاق

خیلی از ما فکر میکنیم که فضای مسکونی پارکینگ که نمیتواند مکان زیبایی برای یک نشیمن باشد . اما آنی سلکه (Annie Selke ) یک طراح و دکوراتور پارکینگ منزلش را تبدیل به فضایی زیبا برای دختر 17 ساله اش نموده است .با توجه به اینکه فضای اطراف از نور زیادی برخوردار بوده او تصمیم گرفت برای ایجاد انرژی بیشتر در فضای اتاق از رنگهای شاد و متنوع برای دکور کردن فضای این اتاق استفاده نماید. به تصاویر گردآوری شده توجه نمایید و حسابی ایده بگیرید
 
خانه رنگارنگ
تبدیل پارکینگ به یک اتاق زیبا
برگزفته از سایت سیمرغ
 
+ نوشته شده در  90/01/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون - تفاوت مدرن و کلاسیک و نحوه استفاده آن در منزل

تلفيق سبك كلاسيك و مدرن در دكوراسيون

ما به همان شیوه ای زندگی می کنیم که فکر می کنیم. بعضی از ما سبک تفکر و سلیقه مان را بر دکوراسیون منزل خود نیز اعمال می کنیم. مدرنیسم سبکی است که بیشتر به شیوه تفکر ارتباط دارد تا منزل آرایی. اما سبکی نیز به نام مدرنیسم در طراحی منزل به وجودآمده که طراحی ساده را توصیه می کند. هر وسیله دقیقاً بنا به کاربرد مخصوص خود در خانه قرار داده می شود و وسایل زائد دراین سبک جایی ندارند. از سوی دیگر اصطلاح کلاسیک نیز معانی گوناگونی دارد ، و به همین سبب می تواند شبهه انگیز باشد. این اصطلاح گاه به طراحی های دوران باستانی یونان و روم اشاره دارد، یا ممکن است برای هر اثری که از جذابیت پایدار و همیشگی برخوردار است به کار رود.

بقیه را در ادامه مطلب مشاده فرمایید:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/01/04ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تزیین منزل - چیدمان منزل - دکوراسیون منزل - طراحی داخلی

 pixfa.net

مدل های دکوراسیون داخلی برای منزل - pixfa.net
pixfa.net

 pixfa.net

مدل های دکوراسیون داخلی برای منزل - pixfa.net
pixfa.net

+ نوشته شده در  89/12/18ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان محیط کار - دکوراسیون محیط کار - ساماندهی دفتر کار - مرتب نمودن محل کار - نظم و ترتیب در محیط

به نظر مي رسد که يکي از خصوصيات افراد پر مشغله، برخورداري از دفترهاي کار آشفته و شلوغ است. به مجرد اين که محيط کار شما کثيف شود و اسناد و مدارک در هم ريخته شوند، کارهاي شما عقب مي افتند و نظم و انضباط اوليه را از دست خواهيد داد. دلايل بسيار زيادي وجود دارند تا شما را قانع کنند که محل کار خود را مرتب نگه داريد. البته اين امر تنها موجب دسترسي آسان شما به وسايل مورد نيازتان نمي شود، بلکه فوايد بيشمار ديگري را نيز در بر دارد. تحقيقات نشان داده اند که محيط کار نامرتب و بي نظم بر روي عملکرد ذهني افراد تاثير منفي مي گذارند. در چنين شرايطي شما مجبور مي شويد تا بيشتر از حد لازم از توانايي هاي خود استفاده کنيد، تا به واسطه آن بتوانيد لياقت و شايستگي خود را به ديگران اثبات نماييد. متاسفانه در نظر بسياري از افراد، سازمان يافتگي دفتر کار ارزش زيادي ندارد.

 

 

 

 

 

به راحتي مي توانيد در اطراف خود افرادي را نام ببريد که تصور مي کنند کنترل همه چيز را به عهده دارند، اما در واقع انسان هاي نامرتب و بي نظمي هستند. البته در اين ميان استثناهايي هم به چشم مي خورند. به طور مثال برخي از افراد هستند که شلختگي آنها با چشمان غير مسلح نيز به وضوح آشکار مي باشد، اما اين دسته از افراد از سيستم چيدمان شخصي خود دنباله روي مي کنند. مطلب زير که برگرفته از سايت مردمان است را بخوانيد تا با نکته هاي جالبي در مورد سازمان بخشيدن به محيط کار خود بيشتر آشنا شويد.
- از سيستمي پيروي کنيد که براي شما مفيد باشد: آيا شما فردي هستيد که توانايي به خاطر سپردن تاريخ ها را دارا مي باشد؟ البته به خاطر سپردن روز دقيق مهم نيست، فقط حدود آن مورد نظر است; يا اينکه فردي هستيد که بيشتر ترجيح مي دهد بر طبق دسته بندي موارد مختلف کار خود را پيش ببرد؟ براي آن دسته از افرادي که به دسته بندي فکر مي کنند، يک زونکن، پوشه و يا کلاسور، چاره کار است. با اتکا به اين روش، اين افراد به راحتي و تنها با يک نگاه سطحي به فهرست مطالب مي توانند موضوع مورد نظر خود را پيدا کنند. عده ديگري از افراد نيز هستند که بر طبق اطلاعات زماني سوژه ها را به خاطر مي آورند. اين دسته از افراد دسته بندي هاي رديفي که به ترتيب از «الف» شروع شده باشد و به «ي» ختم گردد را ترجيح مي دهند. موفقيت اين افراد، زماني تضمين مي شود که بتوانند موضوعات خود را با پيروي از زمان دسته بندي کنند. آنها وقايع را بر اساس زمان و يا تاريخ وقوع آنها به خاطر مي آورند و معمولا در دسته بندي تحمل بيشتري نسبت به گروه اول از خود نشان مي دهند. دليل اين امر کاملا ساده و قابل فهم مي باشد و آن اين است که زمانيکه پرونده هاي کاري برروي ميز شما چيده مي شوند، قديمي ترها در جايگاه پايين تري قرار مي گيرند. سعي نکنيد خودتان را مجبور به پيروي کردن از روشي کنيد که ذهنتان با آن همخواني ندارد. به جاي اين کار، شايسته است که از سيستم سازماندهي طبيعي و ذهني خود کمک بگيريد و در محيط کار همان سيستم را به کار گيريد.
- در هر روز مقدار کمي از آن را انجام دهيد: در خلل فواصل زماني روزانه، براي خود وقتي را در نظر بگيريد و در آن به تميز کردن محيط اطراف خود بپردازيد. اگر احساس مي کرديد چيزهايي به چشمتان مي خورند که اصلا ارزش نگه داشتن را ندارند، مي توانيد آنها را در بايگاني بر طبق سيستم دسته بندي خود فايل بندي نماييد. اگر قسمت هاي کوچکي از اين کار را به صورت روزانه انجام دهيد و در طي هر روز تنها چند دقيقه از وقت خود را به اين کار اختصاص دهيد، به اين نتيجه مي رسيد که در فضايي آکنده از نظم کار مي کنيد و همچنين مي توانيد در آينده در وقت خود تا اندازه بسيار زيادي صرفه جويي کنيد.
- صبح يا بعدازظهر اين کار را انجام دهيد: هر چند وقت يک بار دفتر کار شما نياز به يک نظافت کلي پيدا مي کند. شايد وسايل شما آنقدر بيش از اندازه روي هم انباشته شده باشند و يا آنقدر پرونده هاي دسته بندي نشده داشته باشيد که براي مرتب کردن همه آنها نياز به زير مجموعه سازي هم پيدا کنيد. هر کاري که انجام مي دهيد، فقط بايد مطمئن باشيد که به اندازه کافي بر روي آن وقت مي گذاريد. بايد به اين کار مانند ساير وظايف شغلي خود نگاه کنيد. سعي کنيد حداقل هر دو ماه يکبار يک بعدازظهر و يا صبح را به طور کامل به انجام اين کار اختصاص دهيد; در اينجا باز هم بايد تاکيد کنيم که وقت کافي به اين کار اختصاص دهيد، چرا که اين مطلب، امري نيست که بي حوصله و سرسري بخواهيد آن را از سر خود باز کنيد. با اين وجود بازهم در مرتب کردن هاي روزانه نيز مي بايست سعي کنيد تا فايل هاي مختلف را مجددا چک کنيد تا ببينيد چيزي از قلم نيفتاده باشد و همه چيز در سر جاي خود قرار گرفته باشد.
-موارد ضروري را در پوشه مخصوص به خود ذخيره کنيد: مواردي که زمان تحويل آنها نزديک مي شود را بايد در يک بخش جداگانه ذخيره نماييد. آنها را درجايي بگذاريد که در دسترستان باشند. هميشه فضايي را براي موارد ضروري که ممکن است درآينده به آنها نياز پيدا کنيد، نيز درنظر بگيريد. اين موارد بايد از ساير مدارک جدا شوند و براساس «اولويت تحويل» دسته بندي گردند. مطمئنا زياد اتفاق افتاده است که زمان تحويل بسياري از پروژه ها فرا رسيده، اما به اين دليل که بايد زياد دنبال آنها مي گشتيد و يا فقط صرفا به دليل فراموشي، از انجام آن امور عاجز مانده ايد.
- در صورت امکان از کپي هاي الکترونيکي استفاده کنيد: درصد زيادي از درهم ريختگي روي ميز شما به دليل تعدد ميزان کاغذها و پوشه هاي متنوع ايجاد مي شود. هر گاه که برايتان مقدور بود، از مردم بخواهيد تا مدارک خود را براي شما از طريق پست الکترونيکي ارسال نمايند. سپس آنها را نامگذاري کنيد و در فولدرهاي جداگانه دسته بندي نماييد. موتورهاي جستجوي اينترنتي از جمله google مي توانند در اين زمينه امکانات بي نظيري را در اختيار شما قرار دهند. اما به هر حال شما بايد نسخه تمام پرونده هاي خود را بر روي ديسک سخت کامپيوتر داشته باشيد. اگر تنها به سيستم هاي طبقه بندي اينترنتي اتکا کنيد، کار خطرناک و پر ريسکي را انجام داده ايد،  بنابراين بهتر است کمي وقت بگذاريد و فايل هاي خود را بر روي رايانه شخصي سازماندهي کنيد. اگر به اندازه کافي وقت در اختيار داريد، سعي کنيد برخي از پرونده هاي خود را اسکن کرده و در کامپيوتر نگهداري کنيد. شايد اين کار براي برخي از افراد ديوانه کننده باشد، اما بايد توجه کنيد که اين امر يکي از گام هاي ضروري به منظور رعايت نظم و ترتيب مي باشد.
- از يک تقويم روميزي استفاده کنيد: ممکن است برخي از خود سوال کنند «در جايي که مي توانند از تقويم هاي داخل رايانه شخصي خود استفاده کنند، چرا خود را به زحمت بيندازند و از تقويم روميزي استفاده کنند؟» پاسخ سوال آنها اين است که تقويم روميزي درست در مقابل چشمانتان قرار دارد. سعي کنيد زمان دريافت هر پرونده و همچنين تاريخ تحويل آن را بر روي تقويم خود يادداشت نماييد. همچنان که به مرور زمان ميزان پرونده هاي ضروري روي ميز شما زياد مي شود، به راحتي مي توانيد به تقويم مراجعه کرده و با خيال راحت کليه امور را انجام دهيد. اگر زمان تحويل و کاري که بايد انجام دهيد، همواره در مقابل چشمانتان قرار گيرد، امکان فراموشي به صفر مي رسد.
بيشترين سود را از محيط کار خود ببريد
از سيستمي استفاده کنيد که مناسب شغل و خصوصيات فرديتان باشد و سعي کنيد هميشه آن را به مرحله اجرا نزديک سازيد. هر فردي به خوبي مي داند که کدام روش در مورد او از بازده بالاتري برخوردار است. يک محيط کاري ساده و در عين حال سازمان يافته، مي تواند به راحتي شما را به سمت تحقق اهدافتان رهنمون سازد و خلاقيت و لياقت شما را تا حد بسيار زيادي افزايش دهد. فقط مشکل دنبال کردن يک چنين نظام هدفمند و منظمي است.

+ نوشته شده در  89/11/21ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تزیین منزل با رنگ سبز- رازهای نهفته رنک سبز - دکوراسیون منزل با رنگ سبز

 

دکوراسيون سبز

 

 

شايد انطباق رنگ‌ها کاري سخت و کسل‌کننده باشد، اما يادگيري انتخاب صحيح چند رنگ و قرار دادن آنها در کنارهم، حاصلي عالي براي يک اتاق خواهد داشت. دراين اتاق سايه‌هاي ساده‌اي از سبز زيتوني درتمام اتاق پراکنده است و باعث شده است که وسايل اتاق با هم هماهنگ و متحد باشند. حتي در شومينه هم از رنگ سبز استفاده شده است.

 

 دکوراسيون سبز

 

يک انتخاب زيرکانه:

مصرف زياد از رنگ‌ها مي‌تواند تأثير آنها را از بين ببرد. دراين آشپزخانه خصوصياتي چون اسباب استيل، ديوارهاي مرمري و لوستر زيبا کانون توجه مي‌باشند، اما با قرار دادن تنها يک رنگ سبز زمردي در فرش، زيبايي به فضا داده شده است.

 ادامه تصاویر را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/11/09ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

خانه را کمی آنتیک کنیم

دکوراسیون آنتیک

صندلیهای استیل در اتاق نشیمن با یک آینه قدیمی که نزدیک به کف اتاق نصب شده باشه خونه رو آنتیک تر میکنه.

صندلیهای آشپزخانه هم احتیاج نداره که گرون باشه

اتاق نشیمن با یک مبل استیل سبکی آنتیک به خونه میده.

تختخواب با دور طلائی و تابلوهائی در این سبک هم حالت آنتیک بودن رو حفظ میکنه.

جائی که کتابخونه دارین سعی کنین یک تاج طلائی یا تل عروس یا هر جواهر بدلی روی کتابها بذارین تا اون قسمت هم قدیمی بنظر بیاد.

قسمتی از خونه رو اگر گلدونهای همرنگ سفالی دارین روی میزی گذاشته و تابلوی چوبی طلائی روی دیوار آن قسمت نصب کنید.

کاغذ دیواری راهروی خونه رو به رنگ صورتی قزل الائی انتخاب کنید با لوستر کریستال

داشتن ظروف و وسایل قدیمی در آشپزخانه هم همینه، قاشق و فنجانهای قدیمی مونده تو گنجه مادربزرگ و یا آنتیک فروشیها کمک بزرگی است.

منبع: پرسیان

+ نوشته شده در  89/10/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

بهترین کابینت در آشپزخانه شما

بهترين کابينت در آشپز خانه شما!

کابينت

مهم ترين نکته در انتخاب کابينت اين است که چه نوع کابينتي بهترين کارآيي را براي کاربرد ويژه ي شما دارد. به طور کلي مي توان کابينت ها را از حيث سفارشي بودن و قيمت به 3 دسته طبقه بندي کرد:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/10/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

قیمت ارزان - تعمیر و بازسازی مبل

 خبر جدید 

مهم 

 

سفارش مبل جدید ( در هر مدل و طرح انتخابی شما)

مشاوره خرید مبلمان به صورت رایگان

رویه کوبی درانواع طرحها و رنگهای کلاسیک و مدرن

رنگ مبل

رنگ برداری و تغییر رنگ مبلمان

طلاکوبی مبلمان

تعمیر وبازسازی مبلمان به گونه ای که گویا مبلمان جدید و نو خریداری نموده اید

همه و همه در کارگاه یکی از استادان برجسته

علی گلزار

تلفن کارگاه : ۷۷۰۶۴۷۵۲ 

با بهترین ها به قیمت باورنکردنی کار کنید!!!

 همین امروز جهت ایجادتغییر دکوراسیون با قیمتی باورنکردنی اقدام کنید

از هم اکنون به فکر نوروز باشید

 

 

 بهار-بيست دات كام   تصاوير زيبا سازی وبلاگ    www.bahar22.com

+ نوشته شده در  89/09/06ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان محیط کار - دکوراسیون محل کار - تزیین دفتر کار - طراحی محیط کار

چگونگی طراحی محیط کار رابطه مستقیمی با افزایش یا کاهش عملکرد سازمانی دارد؛ عواملی وجود دارد که اگر در طراحی محیط کار مورد توجه قرار نگیرد، کارهای سازمانی به درستی انجام نمی گیرد و با کاهش بازده مواجه خواهیم شد. بنابراین در ابتدا با پرداختن به عوامل زیر، به الگوهایی مناسب جهت طراحی محیط کار خواهیم رسید.
● عواملی که در طراحی محیط کار باید مورد توجه قرار گیرد
۱) اولین عاملی که در طراحی محیط کار باید مورد توجه قرار گیرد، عامل «سرو صدا» است. عامل «سرو صدا»رابطه آشکار و قابل پیش بینی با عملکرد افراد در محیط کار دارد؛ سر و صدا باعث کاهش عملکرد افراد و ناخشنودی آنها می شود.
بقیه در ادامه مطلب
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/08/22ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

میزهای تزئینی و دکوری

+ نوشته شده در  89/08/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون و چیدمان به شیوه کلاسیک - تزیین کلاسیک - تزیین اشرافی - تزیین منزل عروس

+ نوشته شده در  89/08/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

سقف منحصر بفرد و زیبا

Best Interior Home
Modern Restoration Contemporary Best Interior Design Not For Home
Best Interior Home
+ نوشته شده در  89/08/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

اتاق کار - تزیین یک اتاق هنری - دکوراسیون یک اتاق زیبا برای کار و زندگی

Luxury Art Room Interior Design Ideas with Pictures71 Luxury Art Room Interior Design Ideas with Pictures

Amazing Art Room Unique House Plans Interior Design Ideas with Pics70 Amazing Art Room Unique House Plans Interior Design Ideas with Pics

Beautiful Art Room Traditional House Plans Interior Design Ideas with Images69 Beautiful Art Room Traditional House Plans Interior Design Ideas with Images

+ نوشته شده در  89/07/25ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

اتاق نشیمن با میزهای مجلل و منحصر بفرد 2010

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/07/10ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

خانه ای مدرن و زیبا 2010 بر اساس آخرین رنگ بندی

+ نوشته شده در  89/07/10ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

گل آرایی درب منزل و اتاق عروس و داماد

Door wreaths’ are not only for the festive season; start your wedding day in style by commissioning your florist/designer to make you a bridal door wreath which can be attached to the door of your departing address and then moved onto the ladies restroom door at your venue
 
A simple door wreath that exudes understated elegance. A stunning hydrangea bloom plus a generous swathe of ribbon sets the scene for a stylish wedding.
+ نوشته شده در  89/07/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

رنگ بنفش در دکوراسیون - دکوراسیون جدید - دکورسایون زیبا - دکورسایون مجلل - رنگها در دکوراسیون

دكوراسیون جادویی با رنگ بنفش

دکوراسیون با رنگ بنفش

رنگ بنفش از جمله رنگ‌های فرعی در چرخه رنگها است و از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به میزان مساوی به وجود می‌آید.

رنگ‌های فرعی می‌بایست در دکوراسیون، با رنگهای اصلی و فرعی که با آنها در هماهنگی هستند یا در تضاد کامل قرار دارند تركیب شوند زیرا از طریق همین تضاد است كه جذابیت و زیبایی در فضا ایجاد می‌كنند.

دکوراسیون با رنگ بنفش

 

دکوراسیون با رنگ بنفش

 

 

 

 

با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در صورت هرگونه سرش خرید و دریافت زمان بازدید با شماه ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.

ما زیبایی را برای شما به ارمغان میاوریم


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/07/07ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

بهترین اتاق های نشیمن و مجلل

+ نوشته شده در  89/07/04ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تاثیر رنگها بر ما و نحوه بکارگیری آنها در دکوراسیون منزل (قسمت دوم)

روانشناسي رنگ ها در منزل

 

  رنگ زرد

استفاده کم از رنگ زرد، نشاط و شادی در افراد به‌وجود مي‌آورد و تمرکز را تقویت می‌کند. اما استفاده زیاد از آن ايجاد خستگی و ترس مي‌كند. در نتیجه بهتر است رنگ‌های ملایم‌تر و روشن‌تر نارنجي را به‌كار بگيريد، مانند زرد هلويي كه براي رستوران‌ها مناسب است.

• رنگ سبز


سبز آرامش و سکون در افراد به‌وجود مي‌آورد. اضطراب را دور می‌کند و موجب رفع تنش و گرفتگی‌های عضلانی در افراد می‌شود. در نتیجه بیشتر در بیمارستان‌ها، اتاق‌های جراحی و حتی در مکان‌های آموزشی شاهد اين رنگ هستيم. البته بهتر است در محیط‌های کاری به مقدار زیاد استفاده نشود، زیرا اين فضاها نيازمند هوشیاری، نشاط و آرامش است. در فضاي داخلي خانه‌ها، بیشتر در اتاق خواب‌ها رنگ سبز را مي‌بينيم.

• رنگ بنفش


این رنگ هیجان رنگ قرمز و آرامش رنگ آبی را با هم دارد. بنفش نمادی از عرفان و حالات معنوی است و به طور کلی طیف‌هایی از این رنگ، اثری آرام‌کننده روی قلب دارد.

  

+ نوشته شده در  89/06/26ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تزیین داخلی منزل - دکوراسیون داخلی - چیدمان منزل

+ نوشته شده در  89/06/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

یک منزل با دکوراسیون اسپانیایی 

 

+ نوشته شده در  89/06/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون یک خانه ایتالیایی زیبا و جالب

 

+ نوشته شده در  89/05/24ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

سرویس مبلمان و... مجلل و اشرافی 2010

 
 


جهت سفارش کوسنها و چیدمان منزل و... با شماره ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
 
+ نوشته شده در  89/05/23ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

خانه ای زیبا و مجلل با وسایل آنتیک - طراحی فوق العاده زیبا و ...

+ نوشته شده در  89/05/18ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون زیبا و مجلل اتاق نهارخوری

Interior Design Philadelphia – Pictures
به مبلها توجه کنید!
محل قرار گرفتن این مبل در زیر پنجره و پرده کوتاه . مبل توانسته کوتاهی پرده را بپوشاند
مبلمان میز غذاخوری با پشت چوبی - گل آرایی روی میز طمابق با رنگ دیوارها انجام شده است.
حاشیه فرش همرنگ دیوارهاو ریشه و یراق پرده میباشد.
این دقتها باعث بوجود آوردن چنین دکوراسیون زیبا و منحصر به فردی شده است.
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/05/11ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تاثیر رنگها بر ما و نحوه کاربردآنها در دکوراسیون منزل (قسمت اول)

رنگ قرمز

اين رنگ با ایجاد احساس هیجان در افراد، فعالیت امواج مغزی را تحریک كرده، ضربان قلب را زیاد و ناآرامی و بی‌قراری ايجاد مي‌كند. اما به کاربردن مشتقات معتدل‌تر این رنگ مانند سرخابی و صورتی گرم، باعث آرامش عضلات و رفع گرفتگی و خستگی در افراد می‌شود. حتی به کارگيري رنگ قرمز به صورت نقطه‌ای یا به مقدار محدود در محیط، خستگی در افراد را از بين مي‌برد.

• رنگ آبی


این رنگ ضربان قلب و فشار خون را كاهش مي‌دهد و باعث آرامش، قدرت و سلامتی در افراد می‌شود. استفاده از رنگ آبي در اتاق خواب‌ها، به‌خصوص اتاق کودکان و مطب‌های پزشکان بسيار مناسب است.

• رنگ نارنجی

نارنجي، رنگی صمیمی و گرم است و استفاده از آن به مقدار كم در محیط می‌تواند باعث رفع خستگی در افراد شود. این رنگ اشتها و دستگاه هاضمه را تحريك مي‌كند و برای آشپزخانه و رستوران‌ها بسيار مناسب است. اما استفاده زياد از آن در محیط، حس بی‌قراری به‌وجود مي‌آورد. همچنین از این رنگ براي اعلام کاهش سرعت در
جاده‌ها و مسیرهای خروجی بهره می‌گيرند.

+ نوشته شده در  89/05/02ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چند نمووه میز و مبلمان بسیار مجلل و آنتیک

M122    M123    M124   M125

M128   M129   M130   M131

M132 M134 M135 M136

M137   M138   M139   M133

M127     M143   M141   M140

M146   M149    

+ نوشته شده در  89/04/28ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون اتاق پذیرایی مجلل و اشرافی 2010

+ نوشته شده در  89/04/28ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چند نمونه زیبا و مجلل از دکوراسیون داخلی منزل

1

برای داشتن چنین منزلی با ما به شماره ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/28ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون اتاق نهار خوری مجلل و زیبا مناسب برای عروسان خوش سلیقه

+ نوشته شده در  89/04/23ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون منزل - دکوراسیون اتاق خواب زیبا و بی نظیر 2010

جهت وقت بازدید و سفارش : ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹

نمایشگاه دائمی: تیوای واقع در نیاوران - خیابان صادق قمی - خیابان مرجان - پلاک ۲۹


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

بهترین دکوراسیون منزل - بهترین چیدمان

این خانه تلفیقی از کار مدرن و کلاسیک است . به خوبی میتوان متوجه شد که دکوراتور با ایجاد هارمونی در رنگها و وسایل چه دنیای زیبایی خلق نموده است.

پس از بازدید از ادامه مطلب جهت چیدمان منزل خود - عروس و .. با شماره های ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون زیبا - دکور اتاق نشیمن - مدرن و کلاسیک

بازدید کنندگان محترم

بنا به درخواست شما عزیزان چند طرح مدرن از دکوراسیون اتاق نشیمن میگذارم.

امیدوارم از تماشای آنها لذت برده و برای دکور جدید منزل شما مثمر ثمر واقع شود.

هنر و مهارتهای زندگی - دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و کلاسیک

این اتاق نشیمن کاملا مدرن طراحی شده استو مبلمانهای راحتی مدرن و بزرگ - مدل میز - وسایل بکار رفته در اتاق از جمله گلدانها - آباژور و ... همه مدرن هستند.

به ادامه مطلب هم توجه فرمایید . حتما تصاویر زیباتری را خواهید دید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/17ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون منزل - اتاق عروس - زیبا و مجلل

در این پست شما میتوانید تصاویری زیبا و بی نظیر از دکوراسیون منزل - اتاق خواب - آشپزخانه و..

داشته باشید.

یادتان باشد بکار بردن این ایده ها در منزل کار سختی نیست فقط کمی علاقه و حوصله میخواهد.

در صورت نیاز با ما به شماره های ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ و ۰۹۱۹۱۱۳۲۹۰۷ تماس حاصل فرمایید.

هنر و مهارتهای زندگی - اتاق عروس - دکور منزل

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/16ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون منزل

امیدوارم این تصاویر مورد نظر شما عزیزان واقع شده و بتواید از این طرح ها برای زیباسازی منزل خود بهره ببرید.

دکوراسیون منزل هنر و مهارتهای زندگی

+ نوشته شده در  89/04/14ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون - مدل های جدید دکوراسیون منزل ومحل کار - اتاق عروس

مدل های جدید دکوراسیون منزل ومحل کار

دکوراسیون منزل - اتاق عروس و ... مجلل اشرافی 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/13ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

نمونه های جدید دکوراسیون منزل - اتاق نشیمن - منزل عروس

مدل های جدید دکوراسیون منزل ومحل کار

مدل  های جدید دکوراسیون منزل ومحل کار- pixfa.net


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/12ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون ارزان - استفاده از وسایل ساده و رنگامیزی تکه ای برای دکوراسیون منزل!

دکور کردن به سبک قدیمی با هزینه ای مناسب
شما می توانید برای مبله کردن خانه ، آپارتمان یا اتاق زیرشیروانی اتان به سبک قدیمی، به فروشگاههای شیک و ارزان دکوراسیون خانه بروید یا از کاتالوگ استفاده کنید . 

نقاشی
دکوراسیون با استفاده از تاقچه های زیبا
این ضرب المثل قدیمی درست است : نقاشی ، ارزانترین و سریعترین راه برای تزئین خانه است . درباره رنگ های این دوره تحقیق کنید و رنگ های سبز و نارنجی اگر دارید ، بگردید و در انبار پیدا کنید . رنگ کردن قسمتهای بزرگی که پشت کارهای هنری مانند قاب ها وجود دارند ،‌ نمای مرکزی ای به هر اتاق می دهد . ضمن اینکه نسبت به رنگ کردن کل اتاق وقت گیر هم نیست .

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/01ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون - چوب - آموزش ساخت وسایل دکوری زیبا با روکش چوب

یک ورقه روکش
آیا شما هم عاشق رنگهای مختلف چوب می باشید؟ اما به دلیل هزینه زیاد از استفاده از آن در دکوراسیون منزلتان منصرف شده اید؟ نگران نباشید ما به شما اموزش میدهیم که خودتان این طرحهای زیبا را اجرا کنید.

نکته محرمانه : روکشها در صدها نوع  مختلف وجود دارند. خیلی از آنها را می توانید در مراکز عرضه ابزار خانگی بدست آورید. می توانید یک رول بزرگ از چوب بلوط، درخت توس یا لایه ای از درخت افرا به قیمت کمتر از 40 دلار بدست آورید ( یک رول بیش از اندازه برای تکمیل پروزه هایی که اینجا نشان داده می شود کافی است). 
 
گلهای رقصان
کاردستی با روکش چوب
اینها طرحهایی از گلهای بشاش و متحرکی هستند که به نطر می رسد در حال رقص در هوا هستند. به نتیجه کار نگاه کنید:

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/04/01ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون مجلل اتاق نشیمن منزل

+ نوشته شده در  89/03/24ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

انواع قفسه ها جهت منزل

مدلهای مختلف از بکار گیری قفسه های زیبا در دکوراسیون منزل!

 

قفسه های دیواری میتوانیند علاوه بر کاربردهای مختلف برای نگه داشتن وسایل منزل باعث زیبایی منزل هم بشوند در اینجا نمونه هایی برای شما ارائه میکنیم تا ایده های خوبی بگیرید

بقیه را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید

جهت سفارش نمونه ها با شماره ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/03/24ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون و چیدمان منحصر بفرد برای منزل و عروس

دکوراسیون داخلی برای منزل | www.Persian-Star.org

برای داشتن منزل زیبا و آرامش بخش نیاز به خرید وسایل آنچنانی نیست. اگردر تصاویر "ادامه مطلب" دقت فرمایید، این وسایل خیلی گران نیستند و فقط چیدمان خوب دلفریبی خاصی برای این منازل ایجاد کرده است.

در صورت نیاز به مشاوره و اجرا با ما در تماس باشید. ۲۲۲۱۲۱۸۷ - ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/03/18ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

نمونه های جدید دکوراسیون منزل - اتاق نشیمن - منزل عروس

مدل های جدید دکوراسیون منزل ومحل کار

مدل  های جدید دکوراسیون منزل ومحل کار- pixfa.net


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/03/18ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون کامل - مجلل و مدرن منزل

+ نوشته شده در  89/03/17ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون داخل یک خانه بصورت کامل و مجلل

+ نوشته شده در  89/03/10ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

انتخاب میز برای منزل

انتخاب میز برای منزل

میز گرد دو طبقه

 

 

 

 

 

 

 

حتما شما هم هنگام خرید میز برای آشپزخانه‌تان سردرگم شده‌اید كه چه میزی و با چه شكلی انتخاب كنید؛ گرد یا چهارگوش؟ بلند یا كوتاه؟ انتخاب میز مناسب برای آشپزخانه می‌تواند بسیار مشكل باشد. همیشه اعضای خانواده دور میز آشپزخانه می‌نشینند، غذا می‌خورند و با یكدیگر گفت‌وگو می‌كنند.

امروزه، میز آشپزخانه تنها مختص آشپزی نیست و نقشی چند منظوره پیدا كرده است. از میز آشپزخانه برای كار و سرگرمی هم استفاده می‌كنند، در خیلی از موارد هم برای آن ظاهری بسیار مدرن در نظر می‌گیرند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/01/10ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

نحوه نصب تابلو به دیوار

نحوه صحیح نصب کردن قاب بر روی دیوار!(+عکس)

خیلی موارد پیش آمده است که برای نصب کردن یک قاب دیوار را چند بار سوراخ کرده اید تا به تعادل مورد نظر برای نصب قاب برسید. اما با کمی دقت میتوانید به راحتی اینکار را انجام دهید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/01/07ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چيدمان مناسب براي ورودي خانه

چيدمان مناسب براي ورودي خانه
 
ورودي، پرترافيك‌ترين فضاي خانه است؛
با يك چيدمان مناسب، آن را كاربردي‌تر كنيد.

محيط داخل همه خانه‌ها ـ با هر ابعاد و وسعتي ـ  از فضاهاي گوناگوني ـ آن هم با تعريف‌ها و كاربردهاي مختلف‌ـ تشكيل شده است. به عنوان مثال از اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشيمن، سرويس‌‌هاي بهداشتي و بالاخره ورودي خانه مي‌توان به عنوان فضاهاي مختلف مشترك در همه خانه‌ها نام برد كه هر كدام كاربردي متفاوت داشته و وجود آنها براي يك زندگي عادي ضروري است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/11/27ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

اصول تغيير دكوراسيون در زير زمين

اصول تغيير دكوراسيون در زير زمين

اگر به دنبال آن هستيد كه يك بخش ديگر به خانه خود اضافه كنيد و يا يك اتاق جداگانه را به كل اتاق هاي داخلي خود بيفزاييد بهترين گزينه براي شروع زير زمين است. اغلب افراد از زير زمين به عنوان انباري استفاده مي كنند. زير زمين ها اصولاً تاريك و نمناك هستند. در اين قسمت نكاتي را ذكر مي كنيم كه به واسطه آن مي توانيد فضاي بدون استفاده زير زمين خود را به يك مكان كاربردي تبدیل کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/11/11ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون برای زنان باردار

دکوراسیون برای زنان باردار

از لحظه‌ای که خبر آمدن نوزادی جدید در خانواده پخش می‌شود شور و حال خاصی کل خانواده و اطرافیان نزدیک را در برمی‌گیرد و هر کدام می‌کوشند تا شرایط لازم را برای آمدن نوزاد فراهم کنند. تهیه لباس و لوازم اولیه نوزاد، فراهم کردن اتاقی مناسب با رنگ موردعلاقه کودکان، جور کردن لباس‌های رنگارنگ و حتی تهیه لیستی از اسامی مختلف دختر و پسر از جمله کارهایی است که تقریبا همه خانواده‌ها انجام می‌دهند. اما آنچه که حرف اول را می‌زند و متاسفانه برخی اوقات زیاد توجهی به آن نمی‌شود، کمک و رسیدگی به مادر باردار است.

برای آشنایی با روش‌ها و برطرف کردن نیازهای او در محیط خانه با ما همراه شوید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/11/04ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون کلاسیک اسپانیانیی منزل

+ نوشته شده در  88/11/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون – اتاق خواب – جهیزیه – تزیین – عروسی – چیدمان -

 

 

دکوراسیون – اتاق خواب – جهیزیه – تزیین – عروسی – چیدمان -

 دکوراسیون – اتاق خواب – جهیزیه – تزیین – عروسی – چیدمان -

+ نوشته شده در  88/10/23ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون - راهنمای خرید میز عسلی

راهنماي خريد ميز عسلي

براي خريد يك ميز عسلي و يا يك ميز پيشدستي كه بتواند با بقيه عناصر موجود در دكوراسيون هماهنگي و هم خواني داشته باشد بايد نكاتي را بدانيم و در حين خريد آنها را رعايت كنيم. در اين بخش اين نكات را برايتان مطرح مي كنيم تا با كمك آن ها بتوانيد انتخابي ايده آل و مناسب داشته باشيد.


- نكاتي براي خريد ميز پيشدستي:

1. در خصوص سايز ميزي كه قصد داريد بخريد تصميم گيري كنيد. اندازه میز تا حد زيادي تعيين كننده قيمت آن است. آیا می خواهید ميزتان مربع باشد یا مستطیل؟ ویا بیضی شکل باشد؟ قصد خريد هر يك از اشكال گفته شده در بالا را داشته باشيد بايد اندازه مناسب براي ميز را با توجه به فضاي قرار گرفتن ميز از قبل تعيين كنيد و بدانيد.

2.  میزها با مواد مختلفي ساخته مي شوند. برخي ميزها تمام چوب هستند و برخي ديگر فلزي و برخي از ميز ها نيز داراي مواد تركيبي هستند و از دو جنس متفاوت ساخته مي شوند. جنس ميز شما بايد متناسب با سبك دكوراسيون فضا انتخاب شود.

3.  سايز و شكل ميزي كه خريداري مي كنيد بستگي به نحوه كاربرد آن نيز دارد. با جواب دادن به سوالاتي از قبيل اينكه: آيا قرار است تعدادي كتاب و مجله روي ميز قرار داده شود؟ آيا قرار است روي ميز بازي شطرنج صورت گيرد؟ آيا قرار است وسايل پذيرايي از مهمان روي ميز قرار داده شود؟ مي توانيد كاربرد مورد نظرتان را نيز از ميز مشخص سازيد.

4.  اگر شما نیاز به فضايي داريد كه وسايل پذيرايي را در آن نزديك به ميز قرار دهيد، ميزي را خريداري كنيد كه خودش داراي فضايي پنهان در داخل خود باشد. براي مثال از ميزهايي استفاده كنيد كه داراي كشوهاي پنهان در داخل خود مي باشند و حجم زيادي از وسايل داخل آن ها جاي ميگيرد.

5. چنانچه تمايل به داشتن ميزي داريد كه حركت دادن و تغيير جاي آن بسيار آسان است بهتر است ميزهاي مدرني را خريداري كنيد كه با داشتن چرخ ها و دسته اي زيبا طوري طراحي شده اند كه بسيار راحت جا به جا مي شوند. به اين ترتيب مي توانيد آنها را به راحتي به مكان هاي مختلف حركت دهيد.

توجه
اگر قرار است ميز را در فضايي پررفت و آمد و شلوغ قرار دهيد حتماً به اين مسئله توجه داشته باشيد كه ميز نبايد داراي لبه هاي تيز باشد، چراكه ممكن است در حين عبور و مرور به افراد مختلف و به ويژه كودكان آسيب برساند. براي چنين فضاهايي ميزهايي با لبه هاي گرد ايده آل و مناسب هستند.
 

+ نوشته شده در  88/10/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون و رنگ مشکی

رنگ مشكي در دكوراسيون

دوستان من شخصا با رنگ مشکی و ترکیب آن در منزل موافق نیستم.  اما این مطلب گویای ترکیب رنگ است. اگر خوب مطلب را مطالعه فرمایید، شاید بتواند کمک شایانی در ترکیب رنگ منزلتان باشد.

مشكي رنگ فوق‌العاده‌اي براي دكوراتورهاست. ژاپني‌ها اغلب از آن استفاده مي‌كنند، روي آن را لاك الكل مي‌زنند و در تركيب با قرمز جلوه خاصي به فضاي مورد نظر مي‌دهند
اگر بخواهيد چيزي را بي‌توجه نشان دهيد، از مشكي مات استفاده كنيد.
مشكي به دليل خنثي‌بودن با هر رنگي استفاده شود، تاثير فوق‌العاده‌اي خواهد داشت
ديوارهاي زرد و مشكي شما را به ياد وز وز زنبور عسل مي‌اندازد
مشكي با رنگ‌هاي متاليك طلايي، نقره‌اي، مسي و برنج جلوه‌اي فوق‌العاده دارد
اغلب در نازك‌كاري‌ها براي ايجاد ظرافت استفاده مي‌شود
يك نيمكت كه روي آن گرانيت مشكي قرار گرفته باشد، ظاهر دلفريب و زيبايي به آشپزخانه مي‌دهد
مشكي رنگ خوبي براي كف‌پوش است. رنگ سياه و سفيد معمولا به صورت كاشي يا موزاييك مناسب كف سرويس‌هاي بهداشتي است چون با كنتراست يا تضادي كه ايجاد مي‌كند فضاهاي كوچك را بزرگ‌تر نشان مي‌دهد
مشكي به تنهايي به عنوان رنگ‌ ديوار چندان مرسوم نيست، محيط را بسته و مرعوب مي‌كند. اما براي اهميت دادن و تاكيد يك طرح، در زمينه‌هاي رنگي به كار مي‌رود
غالبا در چراغ‌ها، دستگيره‌هاي در به عنوان يك رنگ خنثي كه طرح‌هاي اطراف خود را به خوبي جلوه مي‌دهد، استفاده مي‌شود
رنگ مشكي نشانه قدرت، شان و مقام، برجسته بودن، قطعيت و محصور بودن است
مشكي دراماتيك است در عين حال گراني، زيبايي، لاغري، دنيوي و خنثي بودن را القا مي‌كند
رنگ مشكي نشان‌دهنده سوگواري، بيماري، تاريكي، پيچيدگي، سردي، دوري، خستگي و راز است و براي ايجاد ترس، وحشت و تهديد هم به كار مي‌رود.

+ نوشته شده در  88/10/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

اتاق نشیمن را با رنگهای زیبا بیاراییم

هنگامي که تصميم به انتخاب وسايلي براي خانه گرفته ايد از جمله مهمترين مسائلي که بايد در نظر بگيريد، انتخاب رنگ و مدل مناسب، با توجه به کاربرد و جايگاه وسايل در هر گوشه خانه است. مثلاً مبلمان براي اتاق نشيمن با توجه به پارچه، طرح و مدل مبل نسبت به کوچکي يا بزرگي فضا و تعداد نفرات خانواده انتخاب مي شود. علاوه بر انتخاب مبلمان مناسب و راحت، پرده نيز فاصله اي بين وسايل داخل اتاق و فضاي بيرون است که بايد رنگ و طرح آن، مناسب با وسايل خانه و رنگ ديوارها باشد. تمام وسايل يک اتاق نشيمن بايد به صورتي بسيار راحت و به گونه اي انتخاب شود که علاوه بر هماهنگي و تناسب، ترجيحاً از رنگ هاي آرامش بخش و شادي آفرين و متناسب با روحيات و سليقه افراد خانه باشد.

البته بسياري از مردم تصور مي کنند که طرح هاي ساده آرامش بخش تر هستند و يا براي يک سرويس مبلمان حتماً بايد از يک نقش پارچه استفاده شود و يا با انتخاب چند مدل رويه و چند مدل پارچه با طرح هاي متفاوت، خللي در نوع چينش دکور اتاق ايجاد مي شود. در حالي که مي توان با استفاده از چندين مدل پارچه و رومبلي، با چينشي مناسب هر وسيله را در کنار وسايل ديگر به بهترين شکل جاي داد. بدين ترتيب با استفاده از طرح هاي شلوغ با رنگ هاي هماهنگ، حتي مي توان وسايل يک اتاق را با انواع پارچه، اما با رنگ هاي هم طيف انتخاب کرد. از جمله عوامل مهم ديگر که در چيدمان اتاق نشيمن مؤثر است نورپردازي است.

 

اتاق نشيمن محلي است که در تمام ساعات روز براي صرف غذا، پذيرايي ميهمان هاي صميمي، تماشاي تلويزيون و... مورد استفاده قرار مي گيرد. نحوه نورپردازي، احساس آرامش يا عدم احساس امنيت، شاد بودن يا دلگير بودن را به حاضرين القاء مي کند. همچنين مي توان با نورپردازي مناسب، عيب و نقص محيط را پوشانيد. البته با توجه به اين که اتاق نشيمن در منزل محل تجمع خانواده است، نحوه نورپردازي نيز بايد به صورتي باشد که آرامش به حاضران القاء شود.

يک روش بسيار مناسب براي نورپردازي يک اتاق، استفاده از نورهاي غيرمستقيم است که مستقيماً روي صورت افراد و اشياء سايه هاي تند ايجاد نکند. بدين ترتيب با استفاده از سايه هاي ملايم، گرمي و صميميت خاص به فضا حاکم مي شود.

براي زيباتر شدن و تکميل نورپردازي در اتاق، مي توان علاوه بر لوسترها و لامپ هاي سقفي از چراغ هاي کوچک تزئيني براي آذين گوشه و کنار اتاق، با نورهاي ملايم استفاده کرد.

+ نوشته شده در  88/10/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تغییر مود با نورپردازي مبلمان خانه

تغییر مود با نورپردازي مبلمان خانه

عده زيادي بر اين باور هستند که هر احساس، رنگ خاص خودش را دارد. براي همین است که سعي می کنيم تمامی وسايل موجود در اتاق خواب و يا مبلمان خانه را از رنگ ويژه ای انتخاب کنیم.
تکنولوژي LIT Urban به شما این امکان را مي دهد که 16 رنگ متنوع را در محيط کار و یا منزل خود ايجاد کنید. از طریق کار گذاشتن سخت افزار مربوطه, قسمت تحتانی مبلمان، تخت خواب و يا اتاق کودک شما با تابش نور ويژه ای تزيين می شود. حالا مي توانید با توجه به مود و حس تان رنگ بندی محيط را تعيين کنید. بنفش برای مهماني، قرمز براي ناهار و سبز براي خواب...
انتخاب هر رنگ از این مجموعه 16 تايي به کمک کنترل از راه دور انجام مي شود. هنوز خبری از زمان دقيق ورود اين سیستم نورپردازي به بازار در دسترس نيست اما بي شک به دلیل داشتن جذابیت طرح, ايده فانتزی موفقي در دکوراسيون و مبلمان خواهد بود.

+ نوشته شده در  88/10/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

محل قرارگیری تلویزیون

محل قرارگیری تلویزیون

این مدل چیدمان هم برای کسانی که دوست دارند دراز بکشند و تلویزیون ببینند و همچنین برای خانه های بزرگ مناسب است.

در این تصویر هم همان طور که می بینید مبلمان چندانی استفاده نشده است و شما به میل خودتون می تونید از مبلمان قهوه ای - مشکی - کرم یا نارنجی استفاده کنید. البته باید رنگ فرش رو هم مطابق رنگ مبلمان خود انتخاب کنید. در این جا استفاده از یک دیوار بزرگ مثل تصویر فضای جادار و زیبایی برای شما به وجود خواهد آورد.

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/10/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان کشوهای آشپزخانه

طراحی داخلی كابينت‌ها را فراموش نكنيم

آشپزخانه مركز زندگي روزانه و جايی است كه 24 ساعته در خدمت اعضاء خانواده است.اگر نتوانيد به راحتی چيزی را پيدا كنيد...
 
كشوها و كابینت‌ها‌ی آشپزخانه را با صفحات بادوام و فلزی، طبق نیاز خود تقسیم‌بندی كنید
آشپزخانه جایی است كه روز با آن شروع می‌شود، میهمانی‌ها پایان می‌یابد و همه چیز در آن شكل می‌گیرد. با داشتن آشپزخانه‌ای كامل و راحت كارها خوب پیش می‌رود.
با ما در قسمت ادامه مطلب همراه باشید

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/10/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

سرویس خوابهای رویایی

دوستان عزیز داشتن چنین تخت خوابهایی رویا نیست میتوانید با ما مشاوره کنید سفارش شما را با پایین ترین هزینه تقدیم نماییم.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/10/07ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون اتاق نشیمن وتکنیکهای دکوراتورها

ایده هایی برای بازسازی اتاق نشیمن
تکنیک: رنگ ها را خلاقانه به کار ببرید
رنگ های شاد می تواند هر فضایی را به محیطی شاد و پرطراوت تبدیل کند

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/10/02ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

آموزش پتینه برای اتاق دختران نوجوان

قدرت گل
این طراحی با نقش و نگار های تصادفی یا فضای با برنامه كنترل شده است. در اینجا گل ها ی به كار برده شده تصادفا و اتفاقی با فاصله های یكسان از هم قرار دارند. ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/10/02ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

نکاتی راجع به انتخاب آباژوز

*اتاق نشیمن

آباژور اتاق نشیمن باید طوری باشد که هم تزئینی باشد و هم نور کافی داشته باشد.  باید طوری باشد که در مواقع خاموش بودن و در مواقع روشن بودن زیبا به نظر برسد.
در ادامه مطلب همراه ما باشید

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/10/02ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

10 پیشنهاد برای دکوراسیون بهتر

توصیه ها و پیشنهاداتی در امر دكوراسیون

1. اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتانشی قدیمی و ارزشمندیوجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند . در ضمن می توانید با "نورپردازی" این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

    

   

2. برای كفپوش سرامیك فضایی كوچك، از سرامیك هایی با ابعاد بزرگ استفاده نكنید. همان طور كه كاربرد سرامیك های كوچك برای فضاهای بزرگ جایز و مناسب نیست. در واقع وسعت فضا با ابعاد سرامیك مورد نیاز رابطه مستقیم دارد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/09/21ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

مطالب قدیمی‌تر